Najlepsza wróżka Wrocław

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa dolnośląskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Wrocławiu i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Wrocław - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Jeśli więc jesteś z Wrocławia lub okolic, zachęcam do telefonu lub napisania maila. Możesz też skorzystać z forum, na którym udzielam publicznych porad. Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Spora część osób, które korzystało z moich usług i zdecydowało się na współpracę ze mną uważa, że pomogłam im znaleźć nową lepszą drogę życia. Wiele osób twierdzi także, że dzięki mnie odnalazło wewnętrzny spokój, którego tak bardzo potrzebowali.

Według mnie, moje umiejętności nie wiążą się jedynie z doświadczeniem i wiedzą. Myślę, że to dzięki temu, co sama w życiu przeszłam i doświadczyłam sprawia, że moje wróżby są tak dokładne, a odpowiedzi trafne. Sama nauczyłam się interpretować karty tarota, natomiast inne duchowe nauki poznawałam dalej krocząc przez życie.

Wróżę od blisko 13 lat, a zawodowo zajmuję się tym od ok 11 lat. Wśród moich klientów znaleźć można osoby zamożne, sławne i znane z internetu czy telewizji. Większość osób, które ze mną współpracowało, wraca i umawia się na ponowną wizytę.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Marcin

Dziękuję serdecznie za Pani pomoc. Wszystko co Pani przewidziała sprawdziło się co do joty. Jeżeli chodzi o Wrocław, to chyba lepszej wróżki nie ma.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wskazanie mi drogi w życiu i dodaniu otuchy.

kobieta avatar
Pani Marta

Pani Ewo za wróżbę nie można dziękować, jest Pani wyjątkowa, pomogła mi Pani, jeszcze skorzystam nieraz z Pani usług, ale jeszcze nie teraz.

Poza tym że traktuje to jako jakaś podpowiedź, to działa Pani jak psycholog, osoba której zwierzaka się ludzie z własnych problemów. Miłego dnia Marta, będę Panią polecać

kobieta avatar
Pani Jolanta

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Moja osobowość trafiona bezbłędnie męża na 80%. Trochę mnie to podbudowało i chyba dodało energii a tego mi naprawdę brakowało w ostatnim czasie. Uważam, że Pani Ewa to naprawdę dobra wróżka Wrocław. Skoro się nie dziękuje to życzę radości z dawania innym radości. Pozdrawiam!

kobieta avatar
Pani Maria

Nie ma lepszej wróżki we Wrocławiu! Analiza numerologiczna z Pani strony okazała się całkowicie trafna. Łatwiej jest mi teraz żyć, gdy wiem, że trudne decyzje, które muszę podejmować nie zabiorą mi szans na szczęście w przyszłości. Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Maria.

mężczyzna avatar
Pan Jacek

Powiem Pani że bardzo sceptycznie podchodziłem do takich wróżb, ale  ostatecznie namówiła mnie moja mama która interesuje się również tarotem. Chciałem spróbować u osoby, która zajmuje się tym profesjonalnie i trafiłem tutaj. Jestem bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczony Pani wiedzą i trafnością wróżb.

Życzę Pani wszystkiego dobrego z całego serca i Pozdrawiam.

kobieta avatar
Pani Iwona

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie poprzednie wróżby i całą współpracę z Panią. Dzięki nim udało mi się zerwać z nałogiem, utorować nową drogę życia i wyjść z twarzą z jednej bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Ostatnia wróżba sprawiła, że znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, dzięki czemu udało mi się złapać naprawdę ciekawą ofertę pracy. Byłam już lekko podłamana, ale dobra porada wróżki z Wrocławia sprawiła, że odnalazłam to, czego szukałam 🙂

Jeżeli szukacie dobrej wróżki z Wrocławia, to naprawdę polecam.

Dziękuję i pozdrawiam!