Najlepsza wróżka Szczecin

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa zachodniopomorskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Szczecinie i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Szczecin - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Jeżeli świat wróżb i wróżki są dla Ciebie obce, nie bój się, jestem tu po to, aby Ci pomóc. Pomogę Ci wybrać najlepszą wróżbę na początek. Najlepsze są jednak wróżby z kart Tarota , rytuały i numerologia. Odpowiadam na prawie wszystkie pytania.

Wiele osób uważa, że dzięki mnie udało się im odnaleźć nową drogę życia. Wierzę im, ponieważ sama kiedyś błądziłam. To właśnie przez to, co spotkało mnie w życiu jestem w takim miejscu.  Wiele problemów z którymi się borykałam udało mi się rozwiązać przy pomocy Tarota. Sama nauczyłam się interpretować karty i ich znaczenie. Gdy zauważyłam, że karty Tarota rzeczywiście działają, zaczęłam pogłębiać inne duchowe nauki. 

Zawodowo wróżę od blisko 11 lat. Wśród moich klientów znajdują się osoby znane min. z telewizji czy radia. Większość ludzi, którzy skorzystali z moich usług decydują się na ponowną wizytę, ponieważ moje wróżby zawsze się sprawdzają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Nie bój się dzwonić. Pamiętaj, że osoba, która zbłądziła jest głupcem, gdy nie stara się rozwiązać swojego problemu.

Opinie o mnie

kobieta avatar
Pani Joanna

Wróżba sprawdziła się w 100% polecam wróżkę Ewę!

kobieta avatar
Pani Marta

Dziękuję za całą pomoc jaką otrzymałam.

Wróżba, mimo, że na początku nie wydawał się zbyt możliwa do realizacji, okazała się prawdą. Moja córka wyjechała na studia, a ja krótko po tym poznałam nowego mężczyznę.

Muszę teraz poukładać wszystko w moim życiu i głowie i reszta pójdzie jak po maśle 🙂

kobieta avatar
Pani Jolanta

Rozmawiałam z Wróżką Ewą przez ponad 30minut. Nie żałuję ani złotówki, której poświęciłam na tą rozmowę. Dowiedziałam się, co może mnie czekać i w jakim kierunku podążać.

Wróżby okazały się strzałem w dziesiątkę, a ja byłam na wszystko przygotowana, dzięki czemu wykorzystałam natrafioną okazję.

Z pewnością jeszcze nie raz zadzwonię.

kobieta avatar
Pani Maria

Analiza numerologiczna z Pani strony okazała się całkowicie trafna. Łatwiej jest mi teraz żyć, gdy wiem, że trudne decyzje, które muszę podejmować nie zabiorą mi szans na szczęście w przyszłości. Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Maria.

mężczyzna avatar
Pan Mirosław

Dziękuję za wróżbę z Tarota. Wszystko spełniło się krok po kroku tak jak Pani przewidziała, albo karty 🙂

Pozdrawiam i polecam tą wróżkę ze Szczecina!