Najlepsza wróżka Poznań

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa wielkopolskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Poznaniu i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Poznań - Wróżka Ewa

Do każdego klienta podchodzę w sposób wyjątkowy. Staram się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby przez rozmowę i pytania, które pozwalają mi nie tylko poznać problem, ale też osobę.

Nie interesuje mnie, czy jesteś osobą zamożną, biedną, stałym klientem, a może osobą która zbłądziła. Wszystkich traktuję równo.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Wiele osób, które skorzystały z mojej pomocy uważa, że dzięki mnie udało się im znaleźć nową drogę życia. Uważam, że nie jest to do końca prawdą, ponieważ ja jedynie podpowiadam i odpowiednio nakierowuję. Wszystko co osiągniesz po otrzymaniu ode mnie wróżby, zależy wyłącznie od Ciebie.

Nauczyłam się korzystać z kart tarota w wieku 16 lat, lecz przez naprawdę spory okres czasu nie zdecydowałam się na zawodowe wróżenie. Dopiero po pewnym incydencie, który miał miejsce w moim życiu stwierdziłam, że to jest moje przeznaczenie.

Zawodowo wróżę od blisko 11 lat. Wśród moich klientów znajdują się osoby znane min. z telewizji czy radia. Większość ludzi, którzy skorzystali z moich usług decydują się na ponowną wizytę, ponieważ moje wróżby zawsze się sprawdzają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Daniel

Pani wróżba w pewien sposób mnie uspokoiła. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie teraz po mojej myśli i nie napotkam już niespodziewanych problemów.

Postaram zastosować się do wskazówek i oby wszystko potoczyło się według wróżby.

Bardzo dziękuję.

kobieta avatar
Pani Ewelina

Pani Ewo, pięknie dziękuję za wróżbę. Zawsze będę czytała ją ponownie, aby uspokoić swoje wnętrze.
Dziękuję za wspaniałe słowa i mam nadzieję, że wróżba choć w pewnym procencie się spełni.

Na pewno polecę Panią innym osobom. Serdecznie dziękuję 

kobieta avatar
Pani Agnieszka

Dziękuję serdecznie za wróżbę. Słuchając Pani słów, widziałam siebie sprzed kilku lat i chciałabym spowrotem taka być. Mam nadzieję, że pani rady i to, czym kierować się w dalszym życiu pomoże mi odzyskać pewność siebie i znaleźć partnera.

Obecnie nie ma chyba lepszej wróżki w Poznaniu i okolicach Poznania.

Pozdrawiam

mężczyzna avatar
Pan Wojciech

Bardzo dziękuję za Pani wróżbę. Podchodziłem sceptycznie do tego typu spraw, jednak pewnego wieczoru czułem się naprawdę osamotniony i postanowiłem zadzwonić. Byłem w szoku, jak w kilka minut wróżka jest w stanie poznać człowieka.
Nigdy nie korzystałem z wróżb, a karty Tarota, które mi Pani pokazała na prywatnym spotkaniu wyglądały, jakby naprawdę miały jakąś moc.

Mimo, że nie powiedziałem zbyt wiele, Pani Ewa wiedziała, co mnie dręczy i jak może mi pomóc. 

mężczyzna avatar
Pan Grzegorz

Dziękuję za wróżbę z tarota. Zawsze wierzyłam w moc kart, a w dobrych rękach, zyskują one jeszcze więcej.

Na pewno jeszcze nie raz zadzwonię, a może też umówię się na prywatną wizytę.

kobieta avatar
Pani Anastazja

Moja mama poleciła mi Panią kilka lat temu. Ja nie czułam potrzeby żeby zadzwonić czy porozmawiać, ale mama chyba wiedziała co robi.
Ostatnio miałam ogromny problem i nie wiedziałam jak go rozwiązać. Postanowiłam zatelefonować i skonsultować się z wróżką. Zrobiłam to po prostu z niemocy, ale potem okazało się, że to działa.
Wiedza na temat tego, co może nas czekać naprawdę pomaga.

Bez wątpienia najlepsza wróżka w Poznaniu! Polecam!