Wróżka online jako źródło pomocy w życiu codziennym

Czy warto zaufać wróżce online

Wróżka online wróży, to znaczy, że spotyka się z osobami, którym udziela porad wróżbiarskich online. Wszystkie te osoby mają własne zdanie na temat wróżenia Tarotem. Jedni uważają, że bez wróżki nie poradziliby sobie w codziennym życiu, inni, że dowiedzieli się czegoś, co nieznacznie odmieniło ich życie. Jednak prawie wszyscy uważają, że wróżka pomogła im znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie.

Sprawdź, jakie są opinie na temat wróżek online i czy rzeczywiście pomagają.

Ewa, czyli doświadczona wróżka online

Po raz drugi oddaję klawiaturę we władanie moich rozmówców. Ich doświadczenie mówi więcej niż tysiące słów. Ja także uczę się od Was. Tarot jest moim głównym narzędziem, ale nie jedynym, w dobrych rękach wróżki online może czynić cuda i nie jest to kwestia wiary. Pomoc wróżki online sprawdza się w rzeczywistości, a Wasze doświadczenia są tego najlepszym dowodem.

Moja rozmówczyni, której pomagam, napisała post na Facebooku, ujmując naszą współpracę w kilka kluczowych zdań. Chciałabym przedstawić jej wypowiedź, która również dla wróżki online jest lekcją pokory i uważności:

„Zauważyłam, że nauka bardzo ładnie przeplata się z siłami wyższymi. Jestem wymagająca w tej kwestii, bo mam większy wgląd w siebie. Wspólnymi siłami można więcej zdziałać. Dlatego jeśli ktoś czuje, że dorósł, że po prostu potrzebuje pomocy, bardzo szczerze polecam Wróżkę Ewę z e-wyrocznia.pl. Rzetelna, w punkt i sprawdza się. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że nie jestem dyplomatą i jestem nonkonformistą, także nie robię makertingu szeptanego, bo etyka zawodowa nie pozwoliłaby mi na to. Podsumowując – polecam i chylę czoła”.

Zadaj mi pytanie – wróżka online

Jestem pełna podziwu dla ludzi otwartych, nietuzinkowych, którzy potrafią zobaczyć więcej i dalej. To wymaga wrażliwości i kreatywnego podejścia, jestem wzruszona tym komentarzem, bo dowodzi, że razem jesteśmy w stanie przekroczyć wszelkie bariery:

„Ja mam zwyczaj ostrożnego wypowiadania się w kwestiach, o których nie mam zielonego pojęcia, a taką jest z pewnością wróżbiarstwo. Wróżka Ewa nie bez powodu zwróciła uwagę, że wszystko zależy od marki, a taką sobie, jak mniemam, już wyrobiła. Na ile poznałem jej Osobowość (w świecie wirtualnym), to potrafi całe jej bogactwo przekazać potrzebującej osobie, z pewnością byłaby świetną psychoterapeutką, a i tu relacje mogą być trochę podobne. Często oponenci nie zwracają uwagi, że to co Ewa robi, zaspakaja czyjąś istotną potrzebę. Istotą jej warsztatu, jest jak mniemam, budowanie więzi interpersonalnej w jej tylko właściwy sposób… Już samo to jest niesamowitą wartością, bo o meritum nie chcę się wypowiadać, mam za mało danych, choć pewne niedogodności też dostrzegam. Wiem jednak, o czym wspominałem, że robi świetną pracę, gdyż poza wróżeniem jest bardzo ważny sam kontakt interpersonalny, a tu mogą dziać się cuda…”

Czy mogłabym sobie wyobrazić milsze słowa dla wróżki online? Dziękuję wszystkim, z którymi się spotykam – od każdego czegoś się uczę.

5 komentarzy do wpisu „Wróżka online jako źródło pomocy w życiu codziennym”

Dodaj komentarz