Wróżka online, czy może jednak psycholog? Na kogo warto postawić?

Wróżka online czy psycholog

Wróżka czy psycholog – co tak naprawdę jest lepsze? Dzisiaj postaramy odpowiedzieć się na to pytanie, stawiając przed sobą wiarę oraz naukę. Dzięki temu będziesz w stanie zrozumieć, jakie są różnice pomiędzy wróżką a psychologiem, a także kiedy kogo warto wybrać.

Jeśli chcesz poznać to, co skrywa Twoja przyszłość, skorzystaj z usług wróżki online oraz innych sprawdzonych metod poznawania przyszłości jak tarot czy numerologia.

Wróżka online czy psycholog?

Wróżka online to tak naprawdę psycholog polegający na nauce oraz wiedzy duchowej. Odkrywa to, co nienazwane i korzysta z wiedzy psychologicznej

Wróżki uczą się od rozmówców, co znaczy pomoc online, jak silnie oddziałuje i rezonuje z tymi, którzy gotowi są na działanie i wiedzą, że zmiana to nowy początek i szansa. Wielu ludzi nie wie gdzie się zwrócić w potrzebie duchowej lub materialnej, rozważają dylemat: wróżka czy psycholog? Jestem wróżką, ale psychologia, w szczególności psychologia głębi, która zakłada istnienie zjawisk znajdujących się w obrębie nauki zwanej psychologią, ale które nie mogą być wyjaśnione na obecnym stanie wiedzy psychologicznej – jest mi wyjątkowo bliska. Miałam nie mówić zbyt wiele. Oddaję głos Pani Profesor psychologii.

Psycholożka kliniczna:

„Jako psycholog od lat pracujący w szpitalu nigdy wcześniej nie wierzyłam, że ktoś może mieć jakiś dar i naprawdę coś widzieć. Kiedyś jednak rozmawiałam z bardzo mądrą Panią Profesor Psychiatrii, która opowiadała mi o tym, ze jej mama wróżyła i właściwie dzięki temu przetrwała wojnę.

Miałam to szczęście trafić na sprawdzoną wróżkę Ewę, która poradziła mi w sprawie dotyczącej zdrowia mojej córeczki. Pani Ewa odczytała wszystko nadzwyczaj trafnie. Poza tym dzielnie „znosiła” razem ze mną ataki paniki przed badaniami. Teraz tez jestem w trakcie konsultacji u niej w sprawie bardzo dla mnie ważnej. Z perspektywy nauki mogę powiedzieć, ze Ewa łączy w sobie spokój terapeuty, nieugiętość lekarza i serdeczność psychologa, aczkowiek dodane jest do tego coś czego żadna z wyżej wymienionych grup nie potrafi. Dar przewidywania przyszłości lub zdarzeń. To bywa naprawę bardzo pomocne w kluczowych momentach życia. Zapewne może przestrzec przed nieszczęściem i pokazać właściwa drogę. Ale jak sama podkreśla – niczego nie narzuca. Bardzo polecam Wróżkę Ewę jeśli ktoś potrzebuje rzetelnej, uczciwiej i trafnej oceny sytuacji. Poza tym kobieta  ma estymę i dużo klasy, która tez bywa przydatna w tak delikatnych, życiowych sprawach.”

Wróżka online czy psycholog? Odpowiadamy

Dalszy ciąg komentarza Pani Katarzyny, psycholożki klinicznej, która odpowiada, jak można spotkać wróżkę online. (Jestem bardzo wdzięczna Pani Profesor za zgodę na opublikowanie jej wypowiedzi – to przykład otwartego umysłu, który spotkał i poznał wielu ludzi, i wie doskonale, że pewne sprawy pozostają poza współczesną wiedzą medyczną – co oczywiście nie wyklucza tego, że ściśle naukowa metoda obejmie kiedyś to, co dziś robią szczególnie uzdolnione wróżki online…).

„Ja Jej chylę czoła mimo 15 lat doświadczenia w psychologii i nie, nie jestem zwariowana. Nauka po prostu zaczyna chylić czoła takim zjawiskom. Mój wuj jest Profesorem 4 specjalizacji w tym onkologii i opowiadał mi o wycofaniu się rozsianego nowotworu jelita u swego pacjenta. Pacjent skorzystał z jakiejś ukraińskiej szeptunki. Niestety wuj nie zapytał o nazwisko. Ale pacjent wyzdrowiał. Nie chcę tu siać jakiegoś myślenia życzeniowego. Mówię o swoich spostrzeżeniach oraz ludzi z mego kręgu zawodowo rodzinnego. Nie można zbadać wszystkiego metoda „szkiełka i okularu”. Powodzenia i proszę być mocnej myśli.”

A więc – przynajmniej w pewnym zakresie – odpada dylemat: wróżka czy psycholog? Jako wróżka sięgam tam, gdzie psychologia dziś sięgnąć nie może. Pani Katarzyna jako Profesor psychologii dopełnia i uzupełnia moją wiedzę i doświadczenie w takim samym stopniu, w jakim ja oddaję moje spostrzeżenia jej. Zatem: i wróżka – i psycholog!

3 komentarze do wpisu „Wróżka online, czy może jednak psycholog? Na kogo warto postawić?”

Dodaj komentarz