Najlepsza wróżka Lublin

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa lubelskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Lublinie i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Lublin - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Jeżeli chcesz do mnie zadzwonić pierwszy raz i nie wiesz, jaką wróżbę wybrać, nie bój się, jestem tu po to, aby Ci pomóc. Na początek najlepiej sprawdzi się wróżenie z kart Tarota lub numerologia.

Wiele osób uważa, że dzięki mnie udało się im odnaleźć nową drogę życia. Wierzę im, ponieważ sama kiedyś błądziłam. To właśnie przez to, co spotkało mnie w życiu jestem w takim miejscu.  Wiele problemów z którymi się borykałam udało mi się rozwiązać przy pomocy Tarota. Sama nauczyłam się interpretować karty i ich znaczenie. Gdy zauważyłam, że karty Tarota rzeczywiście działają, zaczęłam pogłębiać inne duchowe nauki. 

Zawodowo wróżę od blisko 11 lat. Wśród moich klientów znajdują się osoby znane min. z telewizji czy radia. Większość ludzi, którzy skorzystali z moich usług decydują się na ponowną wizytę, ponieważ moje wróżby zawsze się sprawdzają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Czas oczekiwania na wizytę wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

kobieta avatar
Pani Karolina

Serdecznie dziękuję Pani za całą pomoc i czas jaki mi Pani poświęciła. Jest Pani zdecydowanie najlepszą wróżka z Lublina. 

Od teraz będę optymistycznie patrzeć w przyszłość i nie zastanawiać się, co by było gdyby.

Pozdrawiam, Karolina.

kobieta avatar
Pani Grazyna

Bardzo dziękuję za wróżbę.
Słuchając Pani, słyszałam o sobie, mimo, że niewiele o mnie Pani wiedziała. Dziekuje za nadzieje…zdaje sobie sprawę, ze to nie jest wyrocznia tylko pewnego rodzaju wskazówka, którą muszę się kierować.

Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię.

kobieta avatar
Pani Ewelina

Dziękuję za wróżbę z tarota. Nie spodziewałam się, że może być ona tak dokładna. Co prawda musiałam poczekać 2 tygodnie zanim wszystko się spełniło, ale to naprawdę działa.

Dla niedowiarków powiem, że od kilku lat staramy się z mężem o dziecko, a wróżka Ewa powiedziała, że nastąpi to szybciej niż myślimy. Po właśnie 2 tygodniach okazało się, że jestem w ciąży 🙂

mężczyzna avatar
Pan Daniel

Obawiałem się o swój interes podczas pandemii i postanowiłem, że zadzwonię do Pani Ewy.

Według niej, karty mówią, że póki co najlepiej żebym wstrzymał się z działalnością i ruszył, gdy przyjdzie wiosna. Pierwsza część spełniła się tak jak należy, teraz czekam na spełnienie kolejnej. Dzięki!

kobieta avatar
Pani Jola

Jestem klientką Pani Ewy od kilku lat. Dzwonię do niej przynajmniej 2-3 razy w roku, a na wizyty prywatne umawiam się zawsze na początek nowego roku. Jeżeli chodzi o Lublin, nie ma lepszej wróżki.

Polecam ją z ręką na sercu. Nie tylko jest to kobieta, która powie, co może was czekać, ale też porozmawia i pocieszy człowieka. Poza tym, tak się tym zainteresowałam, że chyba sama poczytam, czym jest wróżenie z kart Tarota.