Najlepsza wróżka Łódź

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa łódzkiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Łodzi i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Łódź - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Osobom początkującym doradzam w kwestii wyboru wróżb. Na początek najlepsze są wróżby z: kart tarota, kart klasycznych lub czytanie numerologii. Pamiętaj, jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Wielu klientów twierdzi, że dzięki mnie otrzymali od życia drugą szansę lub otworzyły im się oczy i widzą teraz znacznie szerzej. Nic nie dzieje się bez powodu. Według mnie, to, to co spotkało mnie w życiu i co sama przeszłam pozwala mi tak dobrze rozumieć klientów. Kiedyś sama borykałam się z wieloma problemami, a Tarot i wróżby pomogły mi je rozwiązać. Początkowo podchodziłam do tego sceptycznie, ale gdy zauważyłam, że moje życie zmienia się na lepsze, jeszcze bardziej wgłębiłam się w inne duchowe nauki.

Jako wróżka pracuję już blisko 11 lat. Do moich klientów należy sporo osób, w tym wiele znanych, z telewizji i radia. Większość ludzi pozytywnie ocenia moje usługi i decyduje się na ponowną wizytę. Uważam, że moje wróżby nie są idealne, ale zawsze w jakimś stopniu pomagają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.Jeżeli obawiasz się rozmowy telefonicznej, napisz do mnie mail. Wróżba nie będzie tak dokładna jak ta wykonana przez telefon lub w cztery oczy, ale przedstawię Ci szerszy pogląd na Twoją sytuację. 

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Jarosław

Witam, napiszę tylko, że analiza numerologiczna zgadza się z moim charakterem w 99% 🙂
Teraz gdy wiem, że S. też jest numerologiczną Siódemką wiele rzeczy stało się nagle dla mnie jasnych. Odpowiedzi na pozostałe cztery pytania… Hmmm… Szczerze mówiąc sam udzieliłem sobie odpowiedzi na te pytania na podstawie swoich odczuć zanim do Pani zadzwoniłem i muszę przyznać, że zgadzają się z tym co Pani powiedziałą w 100%.
Nie ma lepszej wróżki w Łodzi i okolicach.

Pozdrawiam, Jarek!

kobieta avatar
Pani Natalia

Witam pani Ewo.
Za wróżbę nie dziekuję, ponieważ mówiła mi Pani, że za wróżby się nie dziękuję. Polubilam tą stronę i poleciłam Panią moim znajomym.

Jezeli chodzi o wróżbę, to 30% już wiedziałam,drugie 30% potwierdziło mi,ze ide wlasciwa droga, a na resztę jeszcze czekam. Jeżeli chodzi o Michała, to już zaczęło się to sprawdzać. Miał niegroźny wypadek i nic mu nie jest, ale rzeczywiście miała Pani rację. Jeżeli chodzi o Łódź, nie ma chyba przyjemniejszej i bardziej wiarygodnej wróżki.
Gdy będę miała jeszcze jakieś pytania, na pewno zadzwonię.

kobieta avatar
Pani Iwona

Jestem pod wrażeniem tego co Pani powiedziała o mnie. Gdybym miała opisać siebie to praktycznie brzmiało by to tak samo.

Naprawdę polecam Wróżkę Ewę!

kobieta avatar
Pani Małgorzata

Analiza numerologiczna z Pani strony okazała się całkowicie trafna. Łatwiej jest mi teraz żyć, gdy wiem, że trudne decyzje, które muszę podejmować nie zabiorą mi szans na szczęście w przyszłości. Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Maria.

mężczyzna avatar
Pan Tomasz

Dziękuję za tak dokładną wróżbę i pomoc w rozwiązaniu moich problemów. nie wierzyłem, że może to działać, ale teraz już wiem, że nie są to zwykłe zabobony. Jestem niezmiernie wdzięczny i teraz już wiem, że jest to rzeczywiście zaufana wróżka Łódź.

Polecam!

kobieta avatar
Pani Renata

Jestem ogromnie wdzięczna, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na świat.

Mam nadzieję, że zawsze gdy do Pani zadzwonię otrzymam tak fachową pomoc jak ostatnio.

 Dziękuję i pozdrawiam