Najlepsza wróżka Katowice

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa śląskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Katowicach i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Katowice - Wróżka Ewa

Dla mnie nie jest ważne to kim jesteś, ani Twoja pozycja w społeczeństwie. Liczy się tylko to, że masz jakiś problem i mogę Ci pomóc go rozwiązać. Każdego klienta traktuję równo, jednocześnie podchodząc do jego próśb w sposób indywidualny. Przed każdą wróżbą, czy postawieniem Tarota rozmawiam z klientem. Staram się wyciągnąć jak najwięcej faktów, dzięki czemu w większym stopniu rozumiem pragnienia i potrzeby klienta.

Gwarantuję, że decydując się na moją pomoc, otrzymasz odpowiedź na swoje pytania i jednocześnie możesz być pewny, że się nie zawiedziesz. Jeżeli jednak nie wiesz, jaką wróżbę wybrać na początek, polecam wróżbę z kart tarota, dzięki którym będziesz w stanie poznać Twoją przyszłość. Inną wróżbą, która idealnie nadaje się na początek, jest numerologia.

Jestem tu po to, żeby pomagać.

Spora część osób, które korzystało z moich usług i zdecydowało się na współpracę ze mną uważa, że pomogłam im znaleźć nową lepszą drogę życia. Wiele osób twierdzi także, że dzięki mnie odnalazło wewnętrzny spokój, którego tak bardzo potrzebowali.

Według mnie, moje umiejętności nie wiążą się jedynie z doświadczeniem i wiedzą. Myślę, że to dzięki temu, co sama w życiu przeszłam i doświadczyłam sprawia, że moje wróżby są tak dokładne, a odpowiedzi trafne. Sama nauczyłam się interpretować karty tarota, natomiast inne duchowe nauki poznawałam dalej krocząc przez życie.

Wróżę od blisko 13 lat, a zawodowo zajmuję się tym od ok 11 lat. Wśród moich klientów znaleźć można osoby zamożne, sławne i znane z internetu czy telewizji. Większość osób, które ze mną współpracowało, wraca i umawia się na ponowną wizytę.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Jerzy

Witam Pani Ewo!
Niestety, Pani wróżba potwierdziła tylko moją intuicję i moje sny. Zresztą rozum mówił to samo. Zmarnowałem 10 lat na próżno. W moim wieku było by śmieszne otwierać się na inne możliwości. Zresztą nigdy nie miałem szczęścia do kobiet. Mimo to dziękuję Pani.
Na pewno zadzwonię jeszcze nie raz..

kobieta avatar
Pani Paulina

Trafność Pani wróżby jest dla mnie ogromna i naprawdę bardzo dobrze ukazuje moją osobowość, mój stan obecny oraz plany na przyszłość i relacje z nowo poznanym Panem. Oczywiście uważam tak jak Pani iż sami jesteśmy kowalami własnego losu i to od nas i naszych działań zależy nasze życie i nasza przyszłość.
Bez wątpienia, najlepsza wróżka z Katowic!

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

kobieta avatar
Pani Klementyna

Nie wierzyłam wcześniej w to, że wróżby mogą działać. Sąsiadka zachęciła mnie jednak, bym zadzwoniła do Pani Ewy, z której usług sama korzysta. Pewnego popołudnia byłam totalnie załamana i stwierdziłam, że zadzwonię. Na początku sama nie wiedziałam co o otrzymanej wróżbie myśleć, ale krótko po tym, gdy wszystko zaczęło rzeczywiście się realizować, zrozumiałam, że to naprawdę działa.

Dziękuję za pomoc.

kobieta avatar
Pani Ania

Pani wróżby pomagają mi twardo stąpać po ziemi i nie myśleć o niepotrzebnych sprawach. Pozdrawiam

kobieta avatar
Pani Kasia

Bardzo dziękuję za wróżbę.
W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy z tego, co wyszło. Uważam, że Pani Ewa, to najlepsza wróżka Katowice.

Wróżba, mimo iż pechowa, sprawdziła się. Polecam Panią Ewę.