Najlepsza wróżka Gdańsk

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa pomorskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Gdańsku lub Trójmieście i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Gdańsk - Wróżka Ewa

Skoro się tu znalazłeś, zapewne trapi Cię jakiś problem, lub szukasz najlepszego rozwiązania danej sytuacji. Już na wstępie chcę Cię poinformować, że dobrze trafiłeś. Zawodowo zajmuję się wróżeniem blisko 11 lat, dzięki czemu poza wiedzą, posiadam też doświadczenie, które pozwala mi dokładnie zrozumieć potrzeby każdego człowieka.

Mnie nie interesuje to, czy jesteś osobą zamożną, singlem, rozwódką czy prezesem. Wszystkich traktuję tak samo, jednocześnie starając się jak najlepiej i w sposób indywidualny pomóc.

Na początku zawsze chcę wysłuchać tego, co masz mi do powiedzenia. Muszę Cię poznać i zrozumieć, jaki jest Twój problem oraz gdzie może być jego zalążek. Dla każdej osoby daję z siebie 100%, dzięki czemu moje zrozumienie Twoich potrzeb i pragnień jest bardzo bliskie temu, co tak naprawdę czujesz. Dodatkowo, nigdy nikogo nie oceniam. Możesz zadać nawet najgłupsze pytanie, lub być osobą bez wiedzy, lecz ja, nie wyśmieję, a pomogę.

Możesz być pewny, że dzwoniąc do mnie, rozwiążemy Twój problem lub zajrzymy w przyszłość, dzięki czemu będziesz wiedzieć, którą ścieżką podążać. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. 

Jestem tu tylko i wyłącznie po to, żeby Ci pomóc.

Duża część moich klientów, zarówno tych stałych jak i tych, którzy umówili się na pojedynczą wizytę uważa, że dzięki mnie udało się im znaleźć to czego szukali. Wydaje mi się, że moje umiejętności wiążą się z tym co w życiu przeszłam i czego się sama nauczyłam. Swego czasu sama błądziłam i postanowiłam, że spróbuję Tarota. Gdy zaczęłam regularnie sprawdzać, co powiedzą mi karty, moje życie wróciło do normy, a momentami stało się nawet lepsze. Dzięki temu zaczęłam interesować się innymi duchowymi naukami i wróżbami i to właśnie dzięki temu jestem tym, kim jestem.

Jako wróżka i tarocistka pracuję blisko 11 lat. Od samego początku przyjmowałam klientów z całej Polski, a dziś mogę pochwalić się gronem blisko 500 stałych klientów. Wśród osób, które korzystają z moich usług znajdują się osoby znane w telewizji i Internecie.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

kobieta avatar
Pani Izabela

Bardzo dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź. Wszystko, co Pani napisała, tzn. co pokazały karty okazało się prawdą. Nie sądziłam, że tak dokładnie da się określić to co czeka człowieka.

kobieta avatar
Pani Aldona

Droga Pani Ewo. Z całego serca dziękuję za Pani pomoc i wysyłek włożony w moją wróżbę.

Na 100% polecę Panią moim koleżankom i rodzinie. Osoby z nawet niewielkimi problemami nie tylko odczują wielką ulgę słysząc od Pani to co może ich czekać, ale też będą mogli się na to przygotować.

Pozdrawiam!

kobieta avatar
Pani Małgorzata

Na początku sceptycznie podchodziłam do wróżb przez telefon. Jednak gdy zadzwoniłam, usłyszałam miły głos, który poprowadził mnie do miejsca w którym teraz jestem.

Myślę, że jeszcze nie raz do Pani zadzwonię lub nawet umówię się na wizytę prywatną.

kobieta avatar
Pani Maria

Serdecznie dziękuję za doradztwo w sprawach sercowych i zawodowych. Pani wróżby w bardzo dużym stopniu pokrywają się z rzeczywistością, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!

mężczyzna avatar
Pan Rafał

Na początku nie dowierzałem w to co słyszę. Jednak, gdy Pani Ewa skończyła wróżyć i zapytała mnie, czy jeszcze mam jakieś pytania, ja zamiast zadać normalne pytanie, zacząłem mówić, że to co przed chwilą powiedziała jest niemożliwe. Za 2 tygodnie okazało się, że mój syn wrócił, a wcześniej nie miałem z nim kontaktu przez 5 lat.

Z pewnością skorzystam z Pani pomocy jeszcze nie raz. Pozdrawiam Rafał.

kobieta avatar
Pani Joanna

Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie