Wróżka Ewa

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Zaufana wróżka - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Wiele osób uważa, że dzięki mnie udało się im odnaleźć nową drogę życia. Wierzę im, ponieważ sama kiedyś błądziłam. To właśnie przez to, co spotkało mnie w życiu jestem w takim miejscu.  Wiele problemów z którymi się borykałam udało mi się rozwiązać przy pomocy Tarota. Sama nauczyłam się interpretować karty i ich znaczenie. Gdy zauważyłam, że karty Tarota rzeczywiście działają, zaczęłam pogłębiać inne duchowe nauki. 

Zawodowo wróżę od blisko 11 lat. Wśród moich klientów znajdują się osoby znane min. z telewizji czy radia. Większość ludzi, którzy skorzystali z moich usług decydują się na ponowną wizytę, ponieważ moje wróżby zawsze się sprawdzają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Pamiętaj, żeby przed rozmową telefoniczną przygotować pytanie i dane osoby, dla której mam wykonać wróżbę. Potrzebne będą:

 • Jak najbardziej sprecyzowane pytanie
 • Imię i nazwisko osoby której wykonujemy wróżbę
 • Data urodzenia osoby której wykonujemy wróżbę
 • Tarot – moja przygoda zaczęła się właśnie z Tarotem. Jest to najczęściej wybierana wróżba w mojej ofercie. Gwarantuję, że pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy.
 • Numerologia – chciałbyś poznać swoje duchowe liczby, a może je znasz, ale nie możesz odczytać ich znaczenia? Jestem specjalistką w odczytywaniu znaczenia liczb i numerologii.
 • Wsparcie duchowe – jeżeli masz jakiekolwiek pytanie lub problem, z którym nie możesz sobie poradzić, na pewno Ci pomogę.
 • Sennik – posiadam szeroką wiedzę z zakresu snów i odczytu ich znaczenia. Jeżeli wielokrotnie śni Ci się podobny sen, zadzwoń, postaram się pomóc.
 • Runy – jeżeli widzisz znaki, które wyglądają jak runy, nie ignoruj tego. Bardzo często pojawiają się po to, aby o czymś poinformować. Pomogę Ci odczytać to, co chcą przekazać.
 • Rytuały – od kilku lat zajmuję się także odprawianiem rytuałów. Podejmę się wszystkiego oprócz nakładania klątw i ingerowaniem w ciąże.
 • Jasnowidzenie – potrafię w niewielkim stopniu czytać przyszłość. Nigdy nie jest zbyt wyraźna, ale mogę Ci przedstawić ogólny zarys sytuacji na najbliższe dni.
 • Karty Anielskie – jeżeli szukasz porady od aniołów, wróżba z kart Anielskich będzie do tego idealna. 
 • Mogę udzielić pomocy, jak:
  • Pozbyć się pecha
  • Pomóc sobie w chorobie i w trudnych chwilach życiowych
 • Mogę sprawdzić, czy nie ciążą na Tobie lub rodzinie żadne klątwy czy uroki.
 • Mogę przekazać myśli i energię, które ułatwią załatwianie różnych spraw.
 • Mogę określić lokalizację danej osoby.
 • Udzielę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 • Zsynchronizować punkty czakry.
 • Oczyścić karmę.
 • Pomóc podjąć odpowiednią decyzję.
 • Przywrócić harmonię w Twoim życiu.

Serdecznie zapraszam

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Marcin

Dziękuję serdeczenie za Pani pomoc. Wszystko co Pani przewidziała sprawdziło się co do joty.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wskazanie mi drogi w życiu i dodaniu otuchy.

kobieta avatar
Pani Klaudia

Pani Ewo z całego serca dziękuję za pomoc. To, co pokazały mi karty okazało się prawdą. Najbardziej zaskoczyło mnie to dotyczące nowej pracy. Naprawdę chciałam ją zmienić, ale karty pokazały, że niedługo przyjdą lepsze czasy i okazało się, że przyszło to szybciej niż sądziłam.

Dzięki Pani zaoszczędziłam sobie sporo nerwów i wiem co dalej robić.

kobieta avatar
Pani Justyna

Szanowna Pani Ewo. Zapoznałam się z Pani wróżbą i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Opis sytuacji jaki Pani przedstawiła sprawdził się w 100%. Pojawił się w moim życiu nowy mężczyzna, który wydaje się być zupełnie inną osobą, niż te, z którymi miałam wcześniej do czynienia.

Za wróżbę nie dziękuję, bo za wróżby się nie dziękuję, ale ogromne dzięki za pomoc!

kobieta avatar
Pani Maria

Analiza numerologiczna z Pani strony okazała się całkowicie trafna. Łatwiej jest mi teraz żyć, gdy wiem, że trudne decyzje, które muszę podejmować nie zabiorą mi szans na szczęście w przyszłości. Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Maria.

mężczyzna avatar
Pan Antonii

Wszystko zgadza się z tym co Pani przewidziała. Oczekiwałem konkretnej i rzeczowej odpowiedzi dotyczącej mnie i mojej żony. Odpowiedź, którą otrzymałem przekroczyła moje wyobrażenia. Polecam Panią z całego serca.

kobieta avatar
Pani Izabela

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie poprzednie wróżby i całą współpracę z Panią. Dzięki nim udało mi się zerwać z nałogiem, utorować nową drogę życia i wyjść z twarzą z jednej bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Ostatnia wróżba sprawiła, że znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, dzięki czemu udało mi się złapać naprawdę ciekawą ofertę pracy.

Dziękuję i pozdrawiam!

mężczyzna avatar
Pan Jerzy

Witam Pani Ewo!
Niestety, Pani wróżba potwierdziła tylko moją intuicję i moje sny. Zresztą rozum mówił to samo. Zmarnowałem 10 lat na próżno. W moim wieku było by śmieszne otwierać się na inne możliwości. Zresztą nigdy nie miałem szczęścia do kobiet. Mimo to dziękuję Pani.
Na pewno zadzwonię jeszcze nie raz..

kobieta avatar
Pani Paulina

Trafność Pani wróżby jest dla mnie ogromna i naprawdę bardzo dobrze ukazuje moją osobowość, mój stan obecny oraz plany na przyszłość i relacje z nowo poznanym Panem. Oczywiście uważam tak jak Pani iż sami jesteśmy kowalami własnego losu i to od nas i naszych działań zależy nasze życie i nasza przyszłość.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

kobieta avatar
Pani Klementyna

Nie wierzyłam wcześniej w to, że wróżby mogą działać. Sąsiadka zachęciła mnie jednak, bym zadzwoniła do Pani Ewy, z której usług sama korzysta. Pewnego popołudnia byłam totalnie załamana i stwierdziłam, że zadzwonię. Na początku sama nie wiedziałam co o otrzymanej wróżbie myśleć, ale krótko po tym, gdy wszystko zaczęło rzeczywiście się realizować, zrozumiałam, że to naprawdę działa.

Dziękuję za pomoc.

kobieta avatar
Pani Kasia

Bardzo dziękuję za wróżbę.
W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy z tego, co wyszło.

Wróżba, mimo iż pechowa, sprawdziła się. Polecam Panią Ewę.

kobieta avatar
Pani Ania

Pani wróżby pomagają mi twardo stąpać po ziemi i nie myśleć o niepotrzebnych sprawach. Pozdrawiam