Najlepsza wróżka Bydgoszcz

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa kujawsko-pomorskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Bydgoszczy i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Bydgoszcz- Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Do każdej osoby podchodzę w indywidualny sposób. Rozmawiam, próbując zrozumieć co dana osoba czuje, dzięki czemu w o wiele większym stopniu mogę trafnie zinterpretować to, co chcesz uzyskać. Możesz być pewny, że dzwoniąc do mnie otrzymasz odpowiedź i się nie zawiedziesz.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Wielu klientów twierdzi, że dzięki mnie otrzymali od życia drugą szansę lub otworzyły im się oczy i widzą teraz znacznie szerzej. Nic nie dzieje się bez powodu. Według mnie, to, to co spotkało mnie w życiu i co sama przeszłam pozwala mi tak dobrze rozumieć klientów. Kiedyś sama borykałam się z wieloma problemami, a Tarot i wróżby pomogły mi je rozwiązać. Początkowo podchodziłam do tego sceptycznie, ale gdy zauważyłam, że moje życie zmienia się na lepsze, jeszcze bardziej wgłębiłam się w inne duchowe nauki.

Jako wróżka pracuję już blisko 12 lat. W tym czasie zdążyłam poznać wiele fascynujących osób, a wśród moich klientów znajdują się osoby znane z telewizji czy radia. Praktycznie każda osoba, która mnie odwiedza lub rozmawia ze mną przez telefon, robi to ponownie.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Jan

Pani Ewo, dziękuję za szybką odpowiedź na mojego maila. Ciężar spadł mi z serca, gdy dowiedziałem się, że następny miesiąc będzie przełomowy i nie będę musiał zamykać interesu.
Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani umiejętności i wiedzy.

Dziękuję i pozdrawiam!

mężczyzna avatar
Pan Marek

Dziękuję za wróżbę.
Oczekiwałem co prawda, nieco innej odpowiedzi i byłem pewny, że karty powiedzą co innego, dlatego na początku byłam nieco zawiedziony.
Za jakiś czas, gdy okazało się, że wróżba jest trafna i to ja się myliłem, otworzyłem oczy. Na pewno będę do Pani jeszcze nie jeden raz dzwonić.

kobieta avatar
Pani Irena

Ogromne dzięki, za wskazanie mi właściwej drogi. Dzięki Pani podejmowanie decyzji stało się znacznie prostsze. Jeżeli chodzi o Bydgoszcz i wróżby online, to dla osoby początkującej jest Pani bardzo pomocna.

Jeżeli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował pomocy, na pewno Panią polecę!

mężczyzna avatar
Pan Rafał

Wróżba którą otrzymałem okazała się nieco inna niż myślałem. Na początku było mi trudno skupić się na czymkolwiek, bo ciągle zastanawiałem się, czy możliwe jest, aby sprawy potoczyły się tak skomplikowaną drogą. Kiedyś moim zdaniem najlepsza była Wróżka Otylia, dziś, dobra wróżka z Bydgoszczy to tylko Pani Ewa 🙂

Po jakimś czasie, gdy kolejne etapy zaczęły się spełniać, stwierdziłem, że nie mam się już co denerwować, bo wszystko pójdzie po mojej myśli.

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc!

kobieta avatar
Pani Katarzyna

Wiem, że mówiła mi Pani, żebym nie wierzyła całkowicie w to co mówi wróżba, ponieważ to my kształtujemy nasz los, ale ja postąpiłam nieco inaczej. Wróżba spełniła się w około 90% co ogromnie mnie zadziwiło. Jak można w kilkanaście minut tak dobrze poznać człowieka i jego życie, żeby wiedzieć, co może go czekać. Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.