Najlepsza wróżka Białystok

wrozka2

Wróżka Ewa

708 877 503 i podaj nr wewnętrzny 194
Koszt połączenia: 7,69 zł/min
E-mail: Ewa@e-wyrocznia.pl

Pochodzisz z województwa podlaskiego, a może mieszkasz bezpośrednio w Białymstoku i szukasz wróżki?
Myślę, że możesz przestać już szukać.

Możesz się ze mną umówić, na prywatną wizytę lub skonsultować przez telefon. Na początek proponuję, abyś skorzystał z połączenia telefonicznego, abyśmy mogli się nieco poznać.

Zaufana wróżka Białystok - Wróżka Ewa

Nieważne, czy jesteś moim stałym klientem, czy może szukasz jednorazowej porady. Jestem tu dla Ciebie i ze wszystkich sił postaram się Ci pomóc. Do każdego klienta podchodzę w indywidualny sposób i staram się zrozumieć jego potrzeby i pragnienia. Możesz być pewny, że decydując się na moje usługi, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie i gwarantuję Ci, że się nie zawiedziesz.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

Wiele osób uważa, że dzięki mnie udało się im odnaleźć nową drogę życia. Wierzę im, ponieważ sama kiedyś błądziłam. To właśnie przez to, co spotkało mnie w życiu jestem w takim miejscu.  Wiele problemów z którymi się borykałam udało mi się rozwiązać przy pomocy Tarota. Sama nauczyłam się interpretować karty i ich znaczenie. Gdy zauważyłam, że karty Tarota rzeczywiście działają, zaczęłam pogłębiać inne duchowe nauki. 

Zawodowo wróżę od blisko 11 lat. Wśród moich klientów znajdują się osoby znane min. z telewizji czy radia. Większość ludzi, którzy skorzystali z moich usług decydują się na ponowną wizytę, ponieważ moje wróżby zawsze się sprawdzają.

Przed wizytą umów się ze mną przez telefon. Obecnie czas oczekiwania na wizytę prywatną wynosi około 1,5 tygodnia.

Opinie o mnie

mężczyzna avatar
Pan Marcin

Dziękuję serdeczenie za Pani pomoc. Wszystko co Pani przewidziała sprawdziło się co do joty.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wskazanie mi drogi w życiu i dodaniu otuchy.

kobieta avatar
Pani Klaudia

Pani Ewo z całego serca dziękuję za pomoc. To, co pokazały mi karty okazało się prawdą. Najbardziej zaskoczyło mnie to dotyczące nowej pracy. Naprawdę chciałam ją zmienić, ale karty pokazały, że niedługo przyjdą lepsze czasy i okazało się, że przyszło to szybciej niż sądziłam.

Dzięki Pani zaoszczędziłam sobie sporo nerwów i wiem co dalej robić.

kobieta avatar
Pani Justyna

Szanowna Pani Ewo. Zapoznałam się z Pani wróżbą i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Opis sytuacji jaki Pani przedstawiła sprawdził się w 100%. Pojawił się w moim życiu nowy mężczyzna, który wydaje się być zupełnie inną osobą, niż te, z którymi miałam wcześniej do czynienia.

Za wróżbę nie dziękuję, bo za wróżby się nie dziękuję, ale ogromne dzięki za pomoc!

kobieta avatar
Pani Maria

Analiza numerologiczna z Pani strony okazała się całkowicie trafna. Łatwiej jest mi teraz żyć, gdy wiem, że trudne decyzje, które muszę podejmować nie zabiorą mi szans na szczęście w przyszłości. Z pewnością jeszcze nie raz do Pani zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Maria.

mężczyzna avatar
Pan Antonii

Wszystko zgadza się z tym co Pani przewidziała. Oczekiwałem konkretnej i rzeczowej odpowiedzi dotyczącej mnie i mojej żony. Odpowiedź, którą otrzymałem przekroczyła moje wyobrażenia. Polecam Panią z całego serca.

kobieta avatar
Pani Izabela

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie poprzednie wróżby i całą współpracę z Panią. Dzięki nim udało mi się zerwać z nałogiem, utorować nową drogę życia i wyjść z twarzą z jednej bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Ostatnia wróżba sprawiła, że znalazłam się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, dzięki czemu udało mi się złapać naprawdę ciekawą ofertę pracy.

Dziękuję i pozdrawiam!