Znaczenie kart Tarota - Szóstka Kielichów

szóstka kielichów

Szóstka Kielichów

Słowa kluczowe: przyjemność, nostalgia, przyjaźń, spotkanie, prezenty, bezpieczeństwo, romans, przeszłość, ponowne zjednoczenie, dziecinność

Znaczenie ogólne: jeśli szukasz miłości, możesz spotkać romantycznego partnera lub być grzecznym. Może to być ktoś nowy, ale częściej jest to sugestia wybuchu z przeszłości lub kogoś, kogo już znasz. Energia tutaj polega na powrocie do korzeni. Niezależnie od tego, czy będzie to stara miłość, poprzednia praca czy stare wspomnienia, woła przeszłość. Szóstka Pucharów może również wskazywać, że możesz otrzymać prezent – nie patrz temu podarowanemu koniowi w usta. Powiedz dziękuję.

Odwrócone: energia przechodzi od nostalgii do przywiązania do przeszłości. Jak w ciągłym narzekaniu na teraźniejszość i tęsknocie za minionymi dniami. Te dobre stare czasy mogą nie być tak dobre, jak pamiętasz. Nadszedł czas, aby przestać lgnąć do tego, co było i zaakceptować to, co jest. Jakakolwiek emocjonalna niedojrzałość, twoja lub innych, będzie cię teraz powstrzymywać. 

Afirmacja: szanuję przeszłość, ale obejmuję chwilę obecną.