Znaczenie kart Tarota - Sprawiedliwość

Sprawiedliwość

Sprawiedliwość

Słowa kluczowe: sprawiedliwość, sąd, sprawiedliwość, równowaga, opcje ważenia, widzenie obu stron, konsekwencje, uczciwość, uczciwość, prawda, prawo, droga środka

Atrybuty: Waga (powietrze)

Znaczenie ogólne: bez względu na to, co się dzieje, możesz być pewien, że wszechświat gra uczciwie. Sprawiedliwość została wymierzona i musisz wierzyć, że teraz widzisz rezultaty przeszłych działań. Sprawy są „naprawiane”. Jeśli masz do czynienia z kwestiami prawnymi, wynik będzie sprawiedliwy. Sytuacje mogą wymagać harmonii i równowagi. Jeśli podejmujesz decyzje w tym momencie, rozważ dokładnie wszystkie opcje, aby znaleźć złoty środek. Rób co należy.

Odwrócona: odwrócona Sprawiedliwość to odmowa sprawiedliwości. Niesprawiedliwość. Zostaniesz oszukany. Poczucie ucisku ze strony systemu sądowego lub „mężczyzny”. Złapanie rękami w słoiku z ciasteczkami. Nie jest to dobry moment na próbę pracy z systemem. Bycie traktowanym niesprawiedliwie. Brudne oszustwa sądowe. Nieuczciwi prawnicy. Sprawa opóźniona. Najlepiej jest teraz odpocząć, dopóki sprawy się nie skończą.

Afirmacja: „Traktuję innych tak, jak chcę być traktowany”.