Znaczenie kart Tarota - Piątka Monet

Piątka Monet

Piątka Monet

Słowa kluczowe: strata, niepokój finansowy, ciężkie czasy, współuzależnienie, utykanie, na zewnątrz, desperacja, świadomość ubóstwa, bezdomni

Znaczenie ogólne: Pięć Monet oznacza trudną zmianę losu. Często jest to oznaka utraty, na przykład utraty pracy lub domu. Trudności finansowe powodują zmartwienie i niepokój. Tracąc swoją drogę w życiu. Życie bez podstawowych potrzeb. Bycie spłukanym dupkiem. Złe decyzje prowadzą do napięć finansowych lub ruiny. Ta karta może również oznaczać, że w danej sytuacji jesteś „na mrozie”. Zostać w tyle. Opieranie się na partnerze w trudnym okresie. Relacje współzależne. Pomoc jest, ale nie możesz jej zobaczyć. Szkoda. Świadomość ubóstwa: poczucie, że nigdy nie pójdziesz naprzód lub nie zasługujesz na coś lepszego. Ślub ubóstwa. Problemy z kolanem.

Odwrócone: przybywa pomoc. Gotowy do przyjęcia oferowanej pomocy. Przesunięcie finansowe w kierunku odbudowy. Wychodząc z trudnego czasu i zaczynając od nowa. Świadomość tego, gdzie popełniłeś błąd. Nowa praca lub dom po okresie niepewności. Powrót do domu po katastrofie (np. Powrót do domu po tornadzie). Schronienie. Uchodźca. Dobrobyt. Okres gojenia. Przeniesienie zmartwień z przeszłości w kierunku obiecującej nowej przyszłości. Opuszczanie podłych ulic.

Afirmacja: „Mogę przez to przejść”.