Znaczenie kart Tarota - Jedynka Kielichów

jedynka kielichów

Jedynka Kielichów

Słowa kluczowe: nowa miłość, nowy początek emocjonalny, oświadczyny, małżeństwo, nowy związek, ożywienie, oferta, otwarcie serca

Ogólne znaczenie: As Pucharów oznacza, że ​​czeka na Ciebie romantyczna oferta. Nowy konkurent lub spółka. Jeśli szukasz miłości, jest bardzo prawdopodobne, że na horyzoncie pojawi się coś pozytywnego. Pod względem emocjonalnym jest to czas na otwarcie się. Bądź bezbronny i wyrażaj delikatniejszą stronę siebie (nie zawsze musisz być prostym bandytą – pokaż tę delikatną stronę!). Świetna karta na wesela, propozycje, narodziny lub wszelkiego rodzaju uroczystości skoncentrowane na sercu. Nowy emocjonalny początek. Szansa, aby zacząć od nowa. Uzdrawianie starego, aby zrobić miejsce dla nowego.

Odwrócony: emocjonalne rozczarowanie. Być może druga osoba nie czuje tego samego co ty. Mogą być niedostępni emocjonalnie lub mieć problemy z zaangażowaniem. Odrzucenie. Odmowa. Zwolniony. Emocjonalna niedostępność. Problemy z zaangażowaniem. Chłód. Uczucie zawodu i przygnębienia – lub zablokowanie. Jeśli ta karta jest połączona z Diabłem, może mówić o poważnych problemach z uzależnieniami. Czas na jakąś interwencję w domu.

Afirmacja: jestem otwarty na miłość.