Znaczenie kart Tarota - Jedynka Mieczy​

Jedynka Mieczy

Jedynka Mieczy

Słowa kluczowe: nowe myśli, przełom psychiczny, pomysły, nowa stymulacja psychiczna, prawda, siła woli, początek konfliktu, operacja

Ogólne znaczenie: to wielki przełom psychiczny, na który czekałeś. Powietrze się oczyszcza i wreszcie widzisz światło. Chwila „aha”. Świeże pomysły i nowe sposoby postrzegania rzeczy. Jeśli znajdziesz się w debacie, będziesz w stanie przedstawić swój punkt widzenia. Ostrość psychiczna i umiejętność przebijania się przez bzdury. Odcięcie głowy hydrze. Prawda was wyzwoli. Operacja. Nowa praca z większą stymulacją umysłową. Ta karta może również wskazywać początek konfliktu – upewnij się, że jesteś dobrze uzbrojony, ziomek.

Odwrócone: gra władzy, która staje się brzydka. Agresja psychiczna, blokady lub stres. Nie widzę wyraźnie. Twoja wizja jest zablokowana. Chaos psychiczny. Niemożność odpuszczenia. Nieuczciwość; mówienie rozwidlonym językiem. Nieuczciwa walka. Wszystkie obietnice, bez spełnienia. Przegrana bitwa (i twoja reputacja na ulicy). Wbij w to widelec, gotowe.

Afirmacja: Mówię prawdę z przekonaniem i mocą.