Znaczenie kart Tarota - Głupiec

Głupiec

Głupiec

Słowa kluczowe: nowy początek, ryzyko, szansa, nowy cykl, oryginalność, nieustraszoność, podróż, niewinność, bycie zielonym, oszust, głupiec.

Atrybuty: Uran, powietrze.

Ogólne znaczenie: wkrótce zacznie się nowy początek i nowy początek. Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoją ścieżkę? Masz dość trzymania się tego starego życia? Schowaj bagaż za sobą i wykonaj ten skok jak prawdziwy głupiec. Sytuacje wymagają optymizmu, wiary i nieustraszoności. Oryginalne myślenie. Uważaj na gryzących cię po piętach, ale i tak rób to, co zamierzasz. Wskakuj, spadochron nie jest wymagany. Myślisz o światowej trasie koncertowej? Zrób to, nie bój się.

Odwrócony: Dlaczego jesteś taki niespokojny? Zmiana jest nieunikniona i nadszedł czas, aby ją wykonać. Jasne, przed nami jest coś nieznanego, ale po co trzymać się tego starego, znajomego prymitywnego, o którym wiesz, że wysysa z ciebie życie? Czas zebrać mięśnie odwagi i wykonać ten ruch. Stary sposób nie jest już modny. W rzeczywistości nic to dla ciebie nie znaczy. To powiedziawszy, nie ma nic złego w analizowaniu scenariusza przed zanurzeniem się. Spojrzenie przed skokiem może zapobiec późniejszym bzdurom. Powstrzymaj się, ale nie trzymaj się. Inna mądra rada: przestań zachowywać się jak głupiec. Dorośnij.

Afirmacja: „Jestem gotowy na następny rozdział w moim życiu”.