Znaczenie kart Tarota - Dziesiątka Kielichów

dziesiątka kielichów

Dziesiątka Kielichów

Słowa kluczowe: szczęście, szczęśliwe zakończenie, dopełnienie, wsparcie, rodzina, świętowanie, „dobre życie”, dom, bezpieczeństwo, jedność, harmonia

Znaczenie ogólne: przyjemność i szczęście. Ta karta wskazuje, że życie wygląda dobrze, szczególnie w sprawach domowych i rodzinnych. Powodów do świętowania jest teraz wiele – choćby sama radość z przebywania z najbliższymi. Wsparcie jest dostępne, jeśli go potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój dom czy pracę, energia jest „jedną wielką, wesołą i harmonijną rodziną”. Ta karta może również wskazywać na idealne podsumowanie sytuacji. Imprezy, uroczystości, zjazdy rodzinne. Uwolnij się od bąbelków i ciesz się optymistyczną atmosferą.

Odwrócone: kłopoty rodzinne powodują pęknięcie w fundamencie. Spory i nieporozumienia tworzą piekielne środowisko domowe. Koniec dobrej sytuacji. Dezintegracja wsparcia. Jedno z tych okropnych rodzinnych spotkań z ludźmi, których najmniej chcesz widzieć. Puste gniazdo. Rodzina z piekła rodem. Radość z dysfunkcji.

Afirmacja: mam całą miłość i wsparcie, jakiego potrzebuję.