Numerologiczna 11 – Znaczenie w Numerologii

numerologiczna 11

Numerologia bada życie w kategoriach liczb. Nauka ta obraca się wokół idei, że wszystko we wszechświecie może być rozbite na najbardziej podstawowe elementy – liczby.
Praktycy i zwolennicy tej nauki wierzą, że liczby dają wgląd w różne aspekty życia danej osoby. Obejmuje to osobowość, sukces i relacje.

Numerologiczna 11 to pierwsza liczba mistrzowska, która składa się z dwóch jedynek. Różni się ona od pozostałych dziewięciu cyfr, które nie są tak skomplikowane jak liczby mistrzowskie.

Odkryj co jaką numerologiczną cyfrą jesteś. Sprawdź nasz kalkulator numerologiczny.

Numerologia – Liczby Mistrzowskie

Liczby 11, 22 i 33 są uważane za liczby mistrzowskie w numerologii. Dzieje się tak, ponieważ większość liczb w numerologii, to cyfry, które składają się wyłącznie z jednej cyfry. Liczby mistrzowskie składają się z 2 cyfr, co świadczy o ich oryginalności.
W tym przewodniku porozmawiamy o numerologicznej liczbie mistrzowskiej 11. Omawiając jej cechy i implikacje, odpowiemy na pytanie – Co oznacza liczba 11? Jakie cechy są wspólne dla ludzi, którzy mają tę liczbę mistrzowską? Dowiesz się również, jak ta liczba wpływa na różne aspekty Twojego życia.

Specjalne cechy liczby numerologicznej 11

Jak wspomniano wcześniej, numery mistrzowskie 11, 22 i 33 mają specjalne cechy. Jeśli Twoje życie jest kierowane przez liczbę mistrzowską, urodziłeś się jako duchowa osoba. Chociaż nadal musisz zwracać szczególną uwagę na to, jak rządzi tobą liczba mistrzowska. Musisz być świadomy pozytywnych i negatywnych implikacji swojej liczby mistrzowskiej, abyś mógł właściwie ocenić swoją ścieżkę życia, misję i decyzje.

Numerologiczna 11

W numerologii 11 jest związana z charyzmą, wiarygodnością i stanowczym wewnętrznym głosem, który prowadzi jednostki przez życie. Ludzie z tym numerem mają silną intuicję, która pomaga im w podejmowaniu decyzji.
Jeśli masz osobowość numerologiczną 11, przyciągasz ludzi po prostu swoją obecnością i naturalną inteligencją. Jesteś osobą pełną współczucia, która zawsze stara się zrozumieć skąd pochodzą inni ludzie i szanować czyjeś opinie i przekonania. Dzięki wrodzonej dojrzałości, zawsze byłeś mądrzejszy niż rówieśnicy w Twoim wieku.

W numerologii 11 oznacza również, że masz wielki instynkt. Potrafisz wyczuć wypadki i inne negatywne zdarzenia, zanim one nastąpią. Twoje sny są czymś więcej niż tylko snami; czasami dają Ci wgląd w przyszłe wydarzenia. Numerologiczna 11 jest korzeniem wszystkich liczb mistrzowskich, Twoje zdolności są silne. Możesz nawet posiadać zdolności uzdrawiające i telepatyczne.

Posiadasz siłę, która w połączeniu z innymi Twoimi darami i cechami czyni Cię naturalnym przywódcą!

Ścieżka życia numerologicznej 11

Ścieżka życia numer 11 prowadzi Cię do celu, jakim jest pomaganie innym i wywieranie pozytywnego wpływu na świat. Jako osoba z liczbą 11 chcesz wnieść światło w życie ludzi wokół ciebie. Dążysz również do podniesienia innych poprzez wykorzystanie swoich talentów i umiejętności. Jeśli spojrzysz na liczbę 11, wygląda ona jak para świec; jedna z nich symbolizuje Ciebie – dawcę, podczas gdy druga symbolizuje wszystkich, którzy otrzymują Twoje światło.
Ponadto istnieje korelacja pomiędzy liczbą 11 a sukcesem. Kiedy umieścisz obie jedynki liczby 11 z powrotem do tyłu, zauważysz, że tworzą one strzałkę skierowaną w górę. Oznacza to, że jesteś marzycielem i że jesteś gotów zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele i aspiracje. Zawsze starasz się celować wysoko i być lepszą wersją siebie z tego powodu.

Numerologiczna 11 – osobowość

Numerologiczne 11 cechuje również to, że są niecierpliwe. Chcą kontynuować pracę i iść naprzód. Twój numer 11 osobowości daje Ci tendencję do bycia pracoholikiem, co może prowadzić do innych problemów, takich jak bezsenność i stres. Dlatego musisz nauczyć się, jak znaleźć równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem.
Musisz jak najszybciej zrozumieć jak kontrolować swoje popędy i jak zachowywać się w pracy, żeby nie popaść w depresję. Musisz wyznaczyć sobie odpowiednie tempo życia.

Numerologiczna 11 – cechy charakteru

Nie jest niespodzianką, że wiele znanych osób z numerologiczną 11 ścieżką życia to liderzy. Barack i Michelle Obama oboje mają ten numer mistrzowski, jak również książę Karol, Michael Jordan i Whoopi Goldberg. Charyzma jest kolejną wspólną cechą wśród ludzi z tą osobowością i można ją zobaczyć w takich gwiazdach jak Orlando Bloom, Madonna i Gwen Stefani.
Poza cechami, które omówiliśmy wcześniej, numerologiczna 11 prowadzi Cię również do bycia żądnym przygód. Lubisz próbować nowych rzeczy i szukać nowych wrażeń. Lubisz spędzać czas na łonie natury, tak samo jak uwielbiasz przebywać w mieście, w którym pracujesz. Twoja ścieżka życia będzie pełna podróży do ekscytujących miejsc, które jeszcze bardziej otworzą Twój umysł. Pójście na te przygody sprawi, że staniesz się mądrzejszy, silniejszy i bardziej intuicyjny.

Numerologia 11 – związki

Teraz porozmawiajmy o tym, jak numerologia 11 dalej wpływa na Twoje związki, zaczynając od numerologicznego czytania o miłości. Jeśli chodzi o Twoją osobowość numer 11 sprawia, że jesteś czarującą osobą, którą inni ludzie uważają za atrakcyjną. Jesteś magnesem i ludzie są skłonni chcieć Cię lepiej poznać. Ale nie spieszysz się z wyborem partnera. Chcesz naprawdę poznać kogoś, zanim podejmiesz zobowiązanie.

Odkryj co jaką numerologiczną cyfrą jesteś. Sprawdź nasz kalkulator numerologiczny.

Numerologia Liczba 11 – życie seksualne

Związek miłosny numer 11 oznacza również, że jesteś lojalnym i oddanym partnerem, gdy zdecydujesz się być z daną osobą. W tym samym czasie, osoby z numerem mistrzowskim 11 życia seksualnego mają zmysłowe relacje, które są pełne pasji. Masz zdolność do przewidywania potrzeb swojego partnera. Wreszcie, doceniasz uwagę i afirmacje bardziej niż prezenty.

Numerologiczna 11 – przyjaźń

Jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi, lubisz być niezawodnym przyjacielem. Chcesz, aby Twoi bliscy wiedzieli, że mogą przyjść do Ciebie z problemami lub gdy potrzebują porady.
Jednakże, możesz również rozłożyć siebie zbyt cienko z powodu chęci pomocy innym ludziom.

numerologia 11

Upewnij się, że nadal dbasz o siebie i nadajesz priorytety swoim potrzebom. W końcu nie możesz pomóc komuś innemu, jeśli czujesz się niezmotywowany i wyczerpany.

Pragnienie duszy liczby 11

Ktoś z numerem 11 jest uważany za starodawną osobę. Jako jednostka, podchodzisz do życia inaczej niż inni ludzie w twojej grupie wiekowej. Nie lubisz mainstreamowych rzeczy i działań, a wolisz robić rzeczy po swojemu. Na przykład, podczas gdy Twoi znajomi szukają związków przez aplikacje randkowe, Ty chcesz spotkać swoją bratnią duszę w kawiarni lub księgarni.
Lubisz też wszystko przemyśleć. W pracy, związkach i decyzjach życiowych ważysz plusy i minusy. Nie decydujesz się na coś tylko po to, aby mieć to już za sobą. Starasz się dostrzec wszystkie możliwości, chociaż Twoja silna intuicja również wchodzi w grę, gdy nadchodzi czas dokonania ostatecznego wyboru. Pod koniec dnia chcesz podjąć właściwą decyzję, ponieważ wiesz, że jakikolwiek wybór, który podejmiesz, będzie miał wpływ na Twoje życie, bez względu na to, jak duży lub mały może być.
Wreszcie, Twoja dusza nakłania Cię do kontynuowania nauki. Uwielbiasz czytać, prowadzić rozmowy z ludźmi i próbować nowych rzeczy, które wypychają Cię poza Twoją strefę komfortu. W Twojej naturze leży obserwacja i zadawanie pytań. I chociaż możesz być młody, zawsze zaskakujesz swoich rówieśników swoją przepełnioną fontanną wiedzy i mądrości.

Wnioski dotyczące liczby mistrzowskiej 11


Numerologia numer 11 czyni Cię silną, intuicyjną i współczującą osobą, na której ludzie polegają. Jako główna liczba numerologiczna sprawia, że jesteś naprawdę wyjątkowy i szczególny. Jesteś urodzony, aby przewodzić, odkrywać i być ciekawskim. Ze względu na tę naturę inni uważają Cię za osobę, na którą warto zwrócić uwagę i którą można naśladować. Lubisz też uczyć się w sposób, który jest charakterystyczny dla Twojej osoby.

Mimo, że jesteś osobą towarzyską, masz tendencję do przedkładania potrzeb innych nad swoje własne. Masz również osobowość pracoholika. Dlatego do Twoich największych wyzwań należy wsłuchiwanie się w swoje ciało, odkrywanie jego potrzeb i dbanie o siebie.

Odkryj co jaką numerologiczną cyfrą jesteś. Sprawdź nasz kalkulator numerologiczny.

Raz na jakiś czas musisz dać odpocząć swojemu umysłowi. Poza tym powinieneś zachować dobry stan zdrowia, abyś mógł być dostępny, gdy ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy.
Pamiętaj jednak, że twoim celem w życiu nie jest tylko służenie innym, ale także życie pełnią życia.

Musisz pozbyć się poczucia winy, które odczuwasz za każdym razem, gdy stawiasz swoje potrzeby na pierwszym miejscu. W końcu puste naczynie nie może rozlewać energii na świat. Odżywiaj się. Jeśli tego potrzebujesz, poświęć czas na uzdrowienie.
Urodziłeś się, aby być wyjątkowym. Potraktuj to i wszystkie jego cechy jako dar. Ale jak wszystkie dary, od ciebie zależy, czy wykorzystasz je tak, jak uznasz za stosowne. Użyj tego jako przewodnika, a nie jako ograniczenia, dla tego, kim i czym możesz być.

 

4 komentarze do wpisu „Numerologiczna 11 – Znaczenie w Numerologii”

  1. Cześć, myślę, że widziałem, że odwiedziłeś mój blog, więc przyszedłem, aby „odwdzięczyć się”. Staram się znaleźć rzeczy, aby poprawić moją stronę internetową! Przypuszczam, że jego ok, aby użyć niektórych z twoich pomysłów!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz