Kalkulator Numerologiczny - Numerologia dla każdego

Już w czasach starożytnych znaleźć było można osoby, które uważały, że cyfry są językiem, który w pewnym stopniu jest w stanie opisać boski świat. W życiu codziennym nie zwracamy na to uwagi, jednak to właśnie liczby organizują i kierują naszym całym życiem. Odpowiednia interpretacja liczb z wielu dziedzin numerologii pozwala nie tylko dowiedzieć się jaki mamy charakter, ale też co powinniśmy robić i z kim zawiązywać przyjazne relacje.

Numerologia pozwala nie tylko sprawdzić jaką liczbą duchową jesteś, ale też poznać siebie. Możesz dowiedzieć się o sobie rzeczy o których nie miałeś pojęcia. Dodatkowo, gdy numerologia jest sprawdzana przez specjalistę, może on powiedzieć o wiele więcej. Zalecamy więc po użyciu naszego kalkulatora numerologicznego do skorzystania z usług wróżbity, żeby dokładnie przeanalizował otrzymane przez Państwa liczby. Możesz też zapytać go o numerologię innych osób. Wystarczy, że podasz daty urodzenia oraz nazwisko i ich imiona, a będziesz mógł poznać znaczenie liczb.

W naszym kalkulatorze numerologicznym możesz sprawdzić nie tylko to jaka numerologiczną cyfra jesteś, ale także dowiedzieć jaki masz charakter, czy poznać liczbę pragnienia serca. Wystarczy, że poniżej podasz datę urodzenia oraz imię i nazwisko osoby której liczby chcesz odczytać.

Numerologia - Sprawdź swoje liczby

Wprowadź swoją datę urodzenia oraz pełne imię i nazwisko, a otrzymasz informacje dotyczące Twoich duchowych liczb.Numerologia - Jak interpretować otrzymane liczby?

Numerologia pozwala w dość sporym zakresie sprawdzić jakim charakterem została obdarzona dana osoba. W naszym kalkulatorze numerologicznym otrzymujesz wszystkie najważniejsze liczby, które w numerologii uważane są za podstawowe źródło informacji o człowieku.

Najważniejszą liczbą na którą powinniśmy zwrócić uwagę na samym początku jest Liczba życia. Liczba życia Jest to liczba określająca nasz charakter, jakim człowiekiem jesteśmy oraz czego pragniemy. Jest to najbardziej ogólny wyznacznik naszego połączenia ze światem duchowym, jednak w bardzo wielu przypadkach idealnie odwzorowuje człowieka. Dzięki liczbie życia możesz poznać siebie w najbardziej ogólnym znaczeniu.

numerologia

Kolejną liczbą jest liczba ekspresji. Przedstawia ona głównie emocjonalną, fizyczną oraz duchową strukturę człowieka. Pozwala ona poznać swoje mocne oraz słabe strony. Wyraża ona ogólny kształt ludzkiej osobowości.

Liczba serca dla wielu osób jest najważniejszą cyfra w duchowej numerologii. Pokazuje ona jaki człowiek jest naprawdę. Jeżeli chcesz wiedzieć, jaka jest Twoja prawdziwa natura, czy posiadasz ukryty potencjał lub jakie są Twoje wewnętrzne potrzeby, ta liczba jest dla Ciebie.

Liczba osobowości skrywa się w literach imienia i nazwiska. Odpowiada ona na pytanie: jak widziany jest człowiek przez nasze najbliższe otoczenie. Przedstawia to, w jaki sposób i za co inni ludzie nas zauważają i doceniają.

Coraz częściej zapominaną lub pomijaną liczbą, są wyzwania życia. Przedstawiają one cele i warunki, którym musieliśmy, jesteśmy lub będziemy musieli sprostać. Wskazują one drogę naszego rozwoju oraz słabe strony nad którymi warto popracować. W wielu wypadkach zmuszają wręcz osoby do odnalezienia najlepszego sposobu do wyjścia z problemu.

Ostatnią liczbą, która ma zastosowanie w numerologii, jest liczba punktów zwrotnych. Wyznaczamy 4 punkty, które określają nam tematy kolejnych etapów naszego życia. Dodatkowo opisują kierunek w którym powinniśmy zmierzać.

Na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska, nasz kalkulator numerologiczny jest w stanie określić liczby i znaczenie liczb, które Tobie odpowiadają. Pamiętaj o tym, że nie możesz pomylić, ani daty urodzenia, oraz ani jednej litery w imieniu i nazwisku, w przeciwnym razie, otrzymasz niewiarygodne wyniki.

Znaczenie liczb w numerologii

 

Numerologia – numer 1

Jedynka jest korzeniem możliwości w naszym życiu. Jest to symbol zaufania, mocy i działania. Skłania nas to do spojrzenia na nasze obecne okoliczności i uświadomienia sobie, że mamy siłę i energię, by zmienić je w cokolwiek byśmy chcieli. Nawet jeśli się boimy, jedynka inspiruje nas do przejęcia kontroli nad naszą przyszłością i teraźniejszością oraz przyjęcia nowego ładu w naszym życiu.

Numerologia – numer 2

Dwójka w numerologii reprezentuje partnerstwo – zbliżanie się do siebie lub równoważenie dwóch indywidualnych osób, koncepcji lub rzeczy. Chociaż posiada ogromną władzę nad każdą sytuacją, włada nią z taką dyplomacją i taktem, że rezultatem nie jest kontrola i władza, ale harmonia i praca zespołowa. Jest mediatorem, zdolnym do zobaczenia dwóch stron sytuacji w bezstronny sposób i poprowadzenia innych nowo wyznaczoną drogą.

Numerologia – numer 3

Ludzie spod numerologicznej trójki są sprytni, chętni do pokonywania przeszkód i posiadają wysoki poziom motywacji. Są też osobami kreatywni i utalentowani. Mają również dobry gust, duże poczucie humoru, są bardzo uwodzicielscy, gościnni, często są duszą towarzystwa którą trudno zignorować.

Numerologia – numer 4

Numerologiczna 4 jest osobą, która jest niezwykle wiarygodna, daje słowo i można jej całkowicie zaufać. Dla nich całkowicie ważne jest wszystko, co wiąże się z szacunkiem, punktualnością i odpowiedzialnością. Dowiedz się, co liczba 4 może oznaczać w Twoim życiu.

Numerologia – numer 5

Osoby, których liczba to 5 są ciekawskie, można powiedzieć, że to taki urodzony badacz. Są to również osoby, które nie znudzą się szukaniem odpowiedzi, dopóki nie zrozumieją wszystkich aspektów tego, co się dzieje.

Numerologia – numer 6

Numerologiczna 6 posiada uczciwość moralną i wielką potrzebę otaczania się miłością, harmonią i pięknem. Osoby spod numeru 6 posiadają zrównoważony umysł, uczciwość i ducha służby, są profesjonalne, odpowiedzialne i sumienne. Wiedzą jak ukryć to, że są nieśmiałe i wstydliwe udając samowystarczalne. Zbytnio przejmują się drobiazgami, a przed działaniem powstrzymują ich nieuzasadnione lęki lub zwykłe lenistwo.

Numerologia – numer 7

Pragną ciszy i spokoju, aby żyć swoim życiem wewnętrznym. Chcą być w stanie medytować nad swoimi marzeniami o doskonałości. Nienawidzą hałasu, zgiełku, zamieszania w świecie biznesu, są mało rozumiani, ponieważ są bardzo wycofani i samotni, nienawidzą tego, co nowe, nagłe lub ulotne. Uwielbiają stare ogrody, obrazy, meble, ogołocone przez czas. Nienawidzą brudzić sobie rąk ani nawiązywać bliskiego kontaktu z realiami życia.

Numerologia – numer 8

Numerologia 8 obiecuje sukces, tylko jeśli jesteś konsekwentny i zdyscyplinowany, wybierzesz dobre nasiona i zadbasz o uprawę, otrzymasz to, na co zasłużyłeś. Ponieważ liczba 8 łączy w sobie kombinację krzyża i kwadratu, daje stabilność w życiu materialnym. Jest to liczba, która mówi nam o kontroli nad ziemią, jej zasobami i produktami, jest to liczba władzy materialnej, a także bankowości i finansów.

Numerologia – numer 9

Numerologiczna 9 jest zwykle jest altruistyczna, romantyczna i nie skupia się zbyt długo na jednej czynności. Są to naprawdę wyjątkowe osoby i większość ludzi z ich otoczenia wyraźnie to dostrzega. Dziewiątka często znajduje się w centrum zainteresowania licznego grona znajomych. 

W naszym kalkulatorze numerologicznym, bez problemu poznasz znaczenie liczb podając proste dane, jak datę urodzenia. Podając jedynie datę urodzenia i imię, otrzymasz liczby i ich znaczenie.