Jak zadbać o dobrą energię w domu?

Energia w domu

Ogromna energia w naszym domu jest istotnym składnikiem naszego życia. Często o tym zapominamy, jest to pomijane w różnych sprawach. Od dłuższego czasu nasze niezwykłe babcie myślały o wielkiej energii w rodzinie. Przyjęli, że małe zjawy i bestie, które muszą zrobić żart właścicielowi, są odpowiedzialne za skrzypienie podłogi, kroki lub brakujące przedmioty. Podobnie, jeśli rośliny szybko wysychały lub miejsce czasami ich nie spełniało, zdawali sobie sprawę, że jest to spowodowane wyższą siłą. Następnie często próbowali odkażać energię w domu i przedstawiać własne prośby. Aby utrzymać swój dom w mocy, używali przypraw i roślin, aby odpędzić zjawy.

Dobrą opcją będzie też zaopatrzenie się w pierścień Atlantów, któremu przypisuje się niezwykłe zdolności ochronne.

Podobnie często zostawiali kąski jedzenia w kącie, mając na celu to, aby żądne upiory nie zepsuły swoich właścicieli. Dziś takie techniki są wykorzystywane coraz rzadziej, ale w każdym domu jest duża energia. Zapobiega kolejnym walkom i rozczarowaniom. Można śmiało powiedzieć, że interesuje Cię, jak zachować dużą energię w domu? Przeczytaj artykuł poniżej, a odkryjesz, jakich roślin i przypraw możesz użyć, aby zapobiec akrobacjom odrażających duchów.

Wielka energia w domu – jakie zioła pomogą nam w jej pielęgnacji?

Aby w domu zachować dużą energię, możemy wykorzystać przyprawy i rośliny. Z ich powodu pasożyty i różne skrzaty nas nie osłabi. Przyprawy dostarczają pozytywnego powietrza i oczyszczają nasz dom z różnych energii. Rośliny i przyprawy, które zapewnią nam energię w kuchni to:

  • Wrotycz pospolity – to typowa roślina polowa. Neutralizuje pasożyty swoim zapachem odstraszającym komary, kleszcze i ćmy. Słynne są bukiety suszonych róż wrotyczowych, które możemy układać w paczkach, w kuchennych szafkach, a ćmy na dobre im unikną. Dodatkowo jest to dla nas idealny pospolity środek odstraszający komary. Możemy szorować w wysuszonych kwiatach wrotyczu, a komary i kleszcze nas nie zaatakują.
  • Jemioła – udrapujemy ją w oknie. Zagwarantuje osiągnięcie i miłość w naszym domu. Przypomnij sobie, żeby nie przewracać się podczas cięcia gałązek.
  • Brzoza – jak jemioła, balansujemy brzozą w naszym oknie. Zapewni nam bezpieczeństwo, harmonię, przyjazność i zgodę.
  • Dźwiękowe liście – umieściliśmy na parapecie nieparzystą liczbę skrzydeł wlotowych, da nam to miłość, aprobatę i osiągnięcia. Zastępujemy je raz w tygodniu.
  • Aloes – chroni nas przed wypadkami w kuchni, szczególnie przy stosowaniu ognia.
  • Geranium – ochroni nas przed skrzywdzeniem.
  • Bazylia i mięta – te przyprawy chronią nas przed nieszczęściami w rodzinie i poza nią. Ponadto dają powietrze z zewnątrz i zapobiegają pojawieniu się kształtu i pasożytów.
  • Lawenda i rozmaryn – te suszone przyprawy zapobiegają odwiedzinom ćmy i różnych pasożytów, warto trzymać je w worku wrotyczowym.

Szczotka brzozowa i sprzątanie domu

W niektórych przypadkach różne rzeczy, które kupujemy, osłabiają pozytywną energię. Często dotyczy luster i ozdób. Są to rzeczy, które mogą przekazywać różne wdzięki i w ten sposób skazić naszą wielką energię. Szczotka brzozowa pomoże nam w sprzątaniu naszego domu i przepędzi wszelkie nieszczęścia i infekcje, które nas czekają. Zrób w maju brzozowy pędzelek, splot kilka brzozowych gałęzi, które dodatkowo przywiążemy sznurkiem. Szczotka powinna znajdować się przy przejściu do domu. Jej zadaniem jest ochrona naszej rodziny przed różnymi trudnościami. W przypadku przeprowadzki starą trzepaczkę należy przypalić, a drugą zrobić do innego domu. To da nam prawdziwe poczucie spokoju, a okropna energia nie zostanie przeniesiona z poprzedniego miejsca zamieszkania.

Pałeczki zapachowe i duża energia w domu

Przyzwoitą metodą wyszorowania energii w naszym domu są patyczki zapachowe, które możemy zrobić sami. Najlepsze kadzidełka są wykonane z przypraw i aromatów. Z powodzeniem wyczyszczą nasze ranczo, a do tego zostawią piękny zapach, a my będziemy mieli poczucie bezpieczeństwa. Zapach i olejki fundamentalne dodatkowo pozwalają na całkowite oczyszczenie domu i pozostawiają wspaniały aromat i zapach. Podstawowe oleje zależne od przypraw i kwiatów pozytywnie wpływają na nasz system sensoryczny, łagodzą napięcie i odprężają.

3 komentarze do wpisu „Jak zadbać o dobrą energię w domu?”

Dodaj komentarz