FAQ - Często zadawane pytania

W naszym serwisie znajdziesz usługi online takie jak Tarot lub horoskop online. Dodatkowo posiadamy własnych specjalistów, którzy zostali dokładnie sprawdzeni.

Możesz korzystać ze wszystkich aktualnie dostępnych usług pamiętając jednak aby nie pytać o rzeczy takie jak ciąża lub zdrowie.

W dzisiejszych czasach internet jest największym źródłem informacji. Świat duchowy, w który zagłębiamy się podczas wróżenia jest tak naprawdę w każdym z nas. Oznacza to, że wiedząc jak działa internet jesteśmy w stanie połączyć się duchowo z drugą osobą.

Wszystkie wróżki dostępne w naszym portalu rozumieją i potrafią wróżyć przez telefon, dzięki czemu nie musisz się martwić o wiarygodność wróżb.

Po wybraniu eksperta z którym chcesz się skontaktować otrzymasz numer telefonu na który należy wysłać SMS.

Pamiętaj, żeby wszystkie dane podać tak, jak zapisane jest na stronie eksperta.

Jeżeli chcesz skontaktować się z wybranym ekspertem, możesz poczekać lub po prostu wybrać innego. Czasem zdarzają się klienci, którzy prowadzą bardzo długie rozmowy, ponieważ chcą dowiedzieć się jak najwięcej.

Zwykle rozmowy naszych wróżek nie trwają dłużej niż 15 minut, dlatego jeżeli chcesz rozmawiać z wybraym ekspertem, po prostu poczekaj.

Tak jak w przypadku wróżenia tradycyjnego, wróżki możesz pytać o wszystko z wyjątkiem: ciąży, chorób oraz klątw.

W niektórych wypadkach wróżka może odmówić odpowiedzi na pytanie ze względu na złą duchową energię lub konsekwancje z nią związane.

Weryfikacja SMS jest w naszym portalu konieczna. Początkowo wszystkie usługi były darmowe, jednak w późniejszym okresie spotkaliśmy się z ogromnymi nadużyciami. Nasza strona wielokrotnie posiadała obciążenie, które powodowało zmniejszenie dokładności wróżb.

Jest to proces konieczny, który pozwolił nam wyeliminować osoby, które wielokrotnie zadawały to samo pytanie.

Newsletter

© e-wyrocznia.pl 2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone