Dlaczego warto znać plan duszy?

plan duszy

W momencie, gdy objaśniam plan duszy, mam na myśli okres przedurodzeniowy, w którym organizując pomoc dusz, błogosławionych posłańców i różne duchy, charakteryzujesz swoje cele i trudności w nadchodzącej manifestacji. Ten układ zawiera szereg funkcji, które pozwolą duchowi tworzyć. Spotkania sentymentów i uczuć na temat aranżacji naturalnej manifestacji, która dostosuje negatywne energie z przeszłych przejawów.

Dostosowywanie energii nie powinno być postrzegane w poczuciu rewizji lub winy i dyscypliny. Celem jest spowodowanie dostrzeżenia naszej wewnętrznej tożsamości i złamanie sposobu, w jaki podejrzewamy aż do samego końca. Odrzucenie negatywnych wniosków na swój temat, na przykład

 • Plan duszy i sposób jego działania
 • Droga duszy zgodnie z planem duszy
 • Nie jestem usprawiedliwiony, pomimo potencjalnych korzyści, jestem to winien, nic dobrego mnie nie oczekuje,
 • Nie mogę nic zrobić, właściwie walczę ze sobą
 • Nikt mnie nie kocha, jestem opuszczony, czuję się bezsilny i wiele innych fałszywych wypowiedzi na swój temat.

Wypierając wszystko z rozległym współczuciem dla uczuć, które powodują ten stan rozumowania. Poruszająca pewność siebie i miłość. Naprawiono błędne sądy.

Jest rzeczą podstawową, aby nasze poznanie odkryło podczas naszej naturalnej wycieczki, że jesteśmy czymś innym niż istotą materialną. Jesteśmy istotą podobną do Boga, której celem jest głęboki zwrot wydarzeń. Pokonywanie ograniczeń, jednak konsekwentne osadzanie się w bezwarunkowej miłości. Mimo wszystko nie oznacza to niezaangażowanego uznania wszystkiego – niesamowita odwrotność.

Co zyskujesz, dowiadując się o planie duchowym?

Plan duszy jest przewodnikiem, który odkrywa dominujące energie, kręgi, przestrzenie, które mają być poznane i pokonane przez ducha. Możesz także dokładniej analizować swoje sny, które często są naszymi podświadomymi myślami.

Wszechświat reaguje na twoją wibrację, reaguje, gdy zmieniasz jej nawrót, zmieniając przekonania o sobie i otaczającej rzeczywistości. Duchowe aranżacje pozwalają nam dostrzec, że przebywamy w dobrym towarzystwie podczas przejścia życia. Istnieją moce, które pomagają nam i wspierają nas w trudnych sytuacjach. Jednak w większości nie oceniają naszych decyzji jako pozytywnych lub negatywnych. Pozwalają nam poznać niesamowitą cząstkę nas samych i uwolnić wyobraźnię, innowacyjne siły ducha.

 1. Nieziemska poprawa dzięki duchowemu planowi
 2. Nieziemska poprawa dzięki duchowemu planowi
 3. Z jakiego powodu warto to wiedzieć?
 4. Poczucie kierunku w życiu codziennym,
 5. Zrozumienie swoich przeszłych spotkań,
 6. Lepsze poznanie siebie i innych ludzi na głębszym poziomie uważności,
 7. Odzyskaj połączenia i zwiększ wibracje,
 8. Pozbądź się nerwowości, uznając swoją tożsamość,
 9. Uruchamianie własnych, jedynych w swoim rodzaju zdolności i potencjału,
 10. Odnośnie niepohamowanego wyboru własnego i innej osoby.
 11. Niebiańska intensywność ducha
 12. Niebiańska intensywność ducha

Duchowy plan duszy Wróżki angel

Mój plan duszy został wykonany przez Wróżkę Angel, za co jestem niezwykle wdzięczny. To cenny sygnał na mojej drodze życiowej. Jest to niezwykle przydatne w moim głębokim obrocie wydarzeń. Jednak szczególnie ze względu na niego zdaję sobie sprawę, że jestem w dobrym towarzystwie, że generalnie mogę liczyć na pomoc z wyprzedzeniem. Że nikt nie podejmie decyzji o moich działaniach jako strasznych lub wielkich, ale tylko o tym, co z tego zyskałem. Teraz również wiem, że w życiu codziennym nie ma rozczarowań. Chyba że sami je zaopatrzymy.

Kłopotliwe minuty w życiu są po to, by się rozwijać. Celem wszystkich duchów jest to: jako całość idziemy do światła i tam spotkamy się w jednoznacznej miłości.

3 komentarze do wpisu „Dlaczego warto znać plan duszy?”

Dodaj komentarz