Chcę zacząć wróżyć, jaką wróżbę wybrać?

wrozby

Jaką fortunę wybrać? Myślę, że więcej niż jedna osoba rozważa to, zanim zacznie rozumieć fortuny. Istnieje wiele technik, a każda z nich ma kilka różnych instrumentów. Dla amatora bardzo dobrze może to być zablokowana przeszkoda. Następnie muszę przedstawić ten temat, aby pomóc osobom, które dopiero zaczynają swoje doświadczenie z wróżbiarstwem.

Zanim przejdę do sedna dochodzenia, powinienem, kiedy już wszystko zostało powiedziane, przedstawić i zorganizować ramy przepowiadania przyszłości. Będzie to niezwykle pomocne, gdy znajdziemy konkretne rozwiązanie.

Istnieje wiele metod wróżenia, dzięki którym możemy przewidywać przyszłe funkcje. Nasz ląd jest ceniony za swoje karty Tarota, podczas gdy Azja, zwłaszcza Chiny, ma I-Ching. Również w krajach skandynawskich i pół-słowiańskich, runy. Niezależnie od tego są to ramy, których nie można szybko dostosować. Potrzebują mnóstwo czasu i tolerancji.

Jakie szczęście wybrać

Wróżenie z tarota

Zatrzymajmy się na chwilę, aby zrozumieć kilka rzeczy. Jeśli przyjrzymy się uważnie, zauważymy, że często osoby, które nie stosują wróżbiarstwa, lub jeśli nic innego, nie dają tego poznać. Naprawdę wróżą, na przykład rzucają monetą, aby dokonać wyboru. Remisują mecze, które są bardziej ograniczone. Więc wróżenie jest wyjątkowo normalne.

Uczniowie regularnie zadają sobie pytanie, od czego zacząć? Czy to z kart, run, fusów czy wahadełek? W tym artykule przyjrzę się 5 zwykłym technikom wróżenia:

 • Wahadło
 • Tarot
 • przykładowe karty
 • Runy
 • Lektura ze zdjęcia

Tarot

Myślę, że wszyscy zgodzą się ze mną, że tarot jest najbardziej upiorną techniką wróżenia dla adeptów. Jest tak szeroki wybór talii kart Tarota, a także znacznie więcej różnych książek, nagrań, przewodników. Nie sposób się tutaj zgubić. Jakby tego było mało, każda talia składa się z 78 kart Tarota. Na każdym jest wiele obrazów, a każdy obraz ma wiele zrozumień. Również umiejętność tarota zostaje poddana prawdziwemu testowi, aby wybrać coś, co można porównać do talii kart. Zazwyczaj to właśnie te przeszkody sprawiają, że wiele osób rezygnuje z tej strategii wróżenia.

Jak więc zacząć wróżenie z tarotem?

Kiedykolwiek zdecydujesz, zrób tarota. Kup karty. Idealnie jest udać się do sklepu, w którym można sprawdzić różne talie. Przyjrzyj się im ostrożnie. Spróbuj je poczuć. Musisz się wyśrodkować i pozwolić im mówić. Poczuj się kojarzony z talią Tarota. Jeśli to poczujesz, kup tę talię. Jeśli nie, spróbuj spojrzeć na różne karty.

Ponieważ masz idealną talię, może on zacząć badać znaczenie każdej karty. Kiedy zrozumiesz karty, ich znaczenie, zobaczysz, że tarota jest bardzo łatwe do nauczenia. Jest spójny, instynktowny i rzeczywiście przedstawia sposób istnienia człowieka. Jest tam wszystko: wysokie i niskie punkty, jakość i wady, miłość i pogarda. Jak przez całe życie!

Staraj się nie osłabiać, w końcu ustawisz swoje pierwsze wróżenie z tarota.

Wahadło

Wahadło jest prawdopodobnie najprostszym rodzajem wróżenia. Nie jest ważne, aby mieć niezwykłe zdolności jasnowidzenia, aby go wykorzystać. Na poziomie podstawowym jest odpowiedni dla każdego.

Wahadło – wróżenie z wahadłem

Wahadło wróżące to zazwyczaj kamień lub klejnot, który wisi w kierunku końca sznurka lub łańcucha. Jest wykorzystywana jako metoda poszerzania wiedzy pozaziemskiej lub materialnej do świata rzeczywistego. Jest idealny do wszystkich wróżb, w których oczekujemy odpowiedzi tak lub nie.

Proszę, generalnie wahadło zostało wykorzystane do znalezienia różnych przedmiotów, na przykład minerałów. Albo w każdym razie znowu, szukając wody.

Jak działa wahadło?

W momencie, gdy zadajesz pytanie, twoja nieświadoma psychika reaguje, wpływając na wrażliwe miejsca w twoich palcach, powodując odpowiednie wahadło. Twoja dusza łączy się z „Wyższym Ja” i przy pomocy twojego ciała i wahadła odpowiadam na twoje pytanie. Konieczne jest jednoznaczne obliczenie pytań, tak aby właściwą odpowiedzią było twierdzenie lub nie. Nie wolno zadawać niejasnych, otwartych pytań.

Teraz wybierz odpowiednie wahadło.

Przejdź do ekskluzywnego sklepu z ozdobami. Obserwuj różnorodne wahadła i zobacz, jak się z tobą komunikują. Z drugiej strony możesz spróbować zrobić własne wahadło, używając sznurka obciążonego pod koniec, na przykład jakimś klejnotem.

Zanim zaczniesz pracować z wahadłem

Budowanie więzi wahadłem nie jest kłopotliwe. Przede wszystkim weź kilka pełnych oddechów, aby uziemić i skupić wahadło. W tym momencie zbliż się do siły wyższej w celu mediacji i docelowych odpowiedzi. Obecnie możesz zadać kilka pytań, na które znasz odpowiedzi. W ten sposób dowiesz się, co rozwój wahadła oznacza „tak”, a co „nie”.

Postępując zgodnie ze wszystkimi powyższymi propozycjami, jesteś gotowy do rozpoczęcia wróżenia za pomocą wahadła. Muszę zaoferować Ci kilka wskazówek:

 • Staraj się nie używać pod wpływem silnych uczuć
 • Staraj się nie używać wahadła, gdy jesteś pod wpływem alkoholu
 • Staraj się nie polegać wahadła na innych
 • Trzymaj się i trzymaj się wahadła

Karty klasyczne

Zaletą przeglądania tradycyjnych kart jest bez wątpienia to, że jest to najtańsza technika. Nie wymaga żadnych kosztów związanych z pieniędzmi. Prawdopodobnie w każdym domu jest platforma do gry. Zwykle jest skutecznie wykorzystywany do wróżenia.

Karty klasyczne są dużo łatwiejsze do rozszyfrowania niż karty tarota. Przede wszystkim jest ich mniej. Nie ma też żadnego negatywnego i pozytywnego znaczenia, jak w przypadku tarota. Pomimo tego, jak opracowujemy kartę, wydaje się być identyczna.

Jak powinno być oczywiste, majątek na przykładowych kartach jest o wiele łatwiejszy do rozszyfrowania. To od nich warto zacząć uczyć się wróżbiarstwa i poznać specjalność rozumienia.

Runy

Aby przejrzeć runy, sięgnij lewą ręką do paczki z runami trzymanymi w prawej ręce. W tym czasie skupiamy się wokół problemu, przyciągamy od jednej do trzech Run i rzucamy. Oczywiście istnieją jeszcze bardziej kłopotliwe strategie przeglądania run, na przykład „Drzewo Świata”.

Właściwie używam run w ceremoniach magicznych niż do celów wróżenia. Runy wibrują solidną energią, ich kształt odzwierciedla przebieg działania języka i warg podczas artykulacji określonego dźwięku – liter.

Runy wizjonerskie

Do wróżenia wykorzystuje się 24 obrazy, nakładane na drewno, kamień lub szkło. Możesz je zrobić samodzielnie lub kupić w sklepie.

Wróżenie – czytanie ze zdjęcia

Do przejrzenia fotografii potrzebna jest spostrzegawczość. Bez nich wróżenie ze zdjęcia nie ma ani rymu, ani powodu. Patrząc na zdjęcia, energicznie kojarzymy się z jednostką. Zaczynamy to czuć.

Fotografia to tylko malowanie światłem. Światło zawiera dane. Osoba wrażliwa na tę energię może przejrzeć te zakodowane dane. Światło oszczędza energię życiową, która pozostaje na zawsze na fotografii.

Aby lepiej to zrozumieć, posłużę się takim modelem. Co powiesz na to, że spojrzymy na zdjęcie osoby, która nie żyje, ale została zrobiona za życia. Pomimo tego, że nie ma jej wśród nas, na fotografii widać energię życia. Myląc się, że spojrzymy na zdjęcie zrobione zmarłej osobie, zauważymy, że na tym zdjęciu nie ma życia. Jednak oba zdjęcia przedstawiają podobną osobę.

Przeglądanie fortuny ze zdjęcia w Internecie

Wróżenie ze zdjęcia

Wykorzystując siłę spostrzegawczości, można wiele przejrzeć ze zdjęć. Zapoznaj się lepiej z problemami, które nękają człowieka, lepiej poznaj jego myśli i emocje. Okaż mu współczucie. Z tego powodu lektura fotografii jest niezwykle dokładna.

Tej strategii nie można uzyskać z książek lub pomocników. Niezależnie od tego, jeśli nie mamy szans, że mamy jakieś wizjonerskie zasoby, zasadniczo musimy przeprowadzić próby. Okazuje się, że jestem coraz bardziej drażliwy, czułam więcej energii, która emanuje ze zdjęcia.

Podsumowanie, jaką wróżbę wybrać na początek?

Spośród wielu technik wróżenia najlepiej jest wybrać tę, o którą nas najwięcej prosi. W ten sposób, aby się z nimi zapoznać, należy spróbować każdego z nich. Podążaj za własnym instynktem, wysłuchaj go. W tym momencie zlokalizujesz właściwy.

5 komentarzy do wpisu „Chcę zacząć wróżyć, jaką wróżbę wybrać?”

 1. Cześć, myślę, że widziałem, że odwiedziłeś mój blog, więc przyszedłem, aby „odwdzięczyć się”. Staram się znaleźć rzeczy, aby poprawić moją stronę internetową! Przypuszczam, że jego ok, aby użyć niektórych z twoich pomysłów!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz